SİTE İÇİ ARAMA


Site İçi Arama: "matbaacılık"

Site içerisinde arama sonucu 5 sonuç bulundu.

İÇERİK

1983 yılında Emirler Ticaret olarak kağıtçılıkla başlayan ve ardından 1995 yılında Emirler Matbaacılık & Reklamcılık Tic.Ltd.Şti. adı üstünde gelişen firmamız bu gün tüm matbaa işlerini kendi bünyesinde bulunan baskı öncesi dijital baskı bilgisayar tasarımı ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Sanatkarlığın, ustalığın ve temiz işçiliğin değer taşıdığı ülkemizde matbaacılık bilindiği gibi çok büyük sorumluluk taşımaktadır.

Görsellik konusu ve emekçiliği ile diğer iş gruplarından kendini soyutlamış büyük bir hızla devam etmektedir. Bizler bu yenilikleri en yakından takip etmekle kalmayıp, kendi sınıflarında seçkin personel ile de iş yapılandırmasını güçlendirmekteyiz.

Amacımız en iyiyi sizlere sunabilmektir.

Detaylı Bilgi İçin!

Emirler Matbaacılık & Reklamcılık Tic.Ltd.Şti.

2.Matbaacılar Sitesi C Blok Giriş Kat No : 18-19 Pk : 34020
Topkapı - İstanbul / TR

Telefon   : +90 212 613 55 04  /  +90 212 544 69 63
Faks  :  +90 212 613 48 40

emirler@emirlermatbaa.com    /    grafik@emirlermatbaa.com    /    emirlergrafik@gmail.com

 

Detaylı Bilgi İçin!

Daha ürünler baskıya girmeden iyi tasarlanmamışsa malesef ki yapılan onca işlem, emek, para çöp olmuş demektir. Biz ilk kuruluşumuzdan itibaren teknolojinin bize sunduğu imkanlardan yararlamaya çalıştık ve iyi tasarlanmış bir işin sağlıklı üretimin temeli olduğunu tüm çalışanlarımıza aksettirdik.

Günümüzde kafamızı nereye çevirsek bize mesaj vermek isteyen, ilgimizi çekmeye çalışan bir grafik  veya tasarımla karşılaşırız. Bu aklınıza gelebilecek her ürün için, olay için geçerlidir. Matbaacılıkta da grafik ve tasarımın önemini anlayabilmek, yapılacak olan işin sorunsuz bir şekilde üretilebilmesiyle eşdeğerlidir.

Bu sayede müşterilerimize hergün daha hızlı, yaratıcı ve dinamik fikirler sunuyoruz. Grafik & Tasarım ekibimiz her türlü işinizi baskıya en uygun olarak tasarlar, hazırlar ve kusursuz bir ambalajın temelini burada atmış olurlar.

Detaylı Bilgi İçin!

HABERLER

Topkapı, 2. Matbaacılar Sitesi’nin köklü firmalarından Emirler Matbaacılık, yatırımını Heidelberg Türkiye’den gerçekleştirdiği 50x70 ofset baskı ve dijital baskı makinesi yatırımları ile oldukça güçlendi ve esneklik kazandı. Emirler Matbaacılık firma sahibi Selman Sarı, beş
Detaylı Bilgi İçin!

KATEGORİLER

Emirler Matbaa; Broşür, katalog, karton baskı, promosyon, kurumsal kimlik, etiket, form vb. baskı ve tasarım hizmetleri | matbaa, kartvizit, broşür, davetiye, kurumsal, istanbul, topkapı, matbaacılık, ekonomik, fiyat, brosur, el ilanı, dergi, bloknot, katalog, etiket, bloknot, takvim, imsakiye, kutu, antetli, zarf, magnet, dosya, matbaa, ajans, ucuz kartvizit, her çeşit kartvizit, logo, tasarım, baskı
Detaylı Bilgi İçin!