Hızlı Dijital BaskıEmirler Dijital isimli baskı ve çoğaltma merkezimizde sizler için bütün baskı hizmetlerini vermekteyiz. Renkli baskılar için kullandığımız makine Heidelberg Renkli fotokopi için seçmiş olduğumuz bu makineler ile sizlere en kaliteli baskı seçeneklerini sunmaktayız.

Kartvizit, katalog, kitapçık, kitap, dergi, broşür, resmi evrak, antetli kağıt gibi tüm çıkış işlemlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Renkli çıkış işlemlerinizin en büyük sorunlarından birisi renklerin kötü çıkması veya daha önce bastırdığınız renklerin aynı çıkmamasıdır. Bizim Renkli Baskı makinalarımız ile bu tarz sıkıntılar kesinlikle yaşanmaktadır. Tüm makinalarımız günlük olarak kalibre edilmektedir. 1. Renkli çıkışınız ile 1000. Renkli çıkışınız arasında renk farkı olmamaktadır.

Emirler Dijital’a gelen müşterilerimiz için renkli baskıda her zaman uygun fiyatlarda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi en iyi şekilde çekerek sizlere teslim etmekteyiz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve uygun renkli fotokopi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Renkli baskı makinelerimiz ile saatte 6.000 sayfaya kadar renkli baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Seri  fotokopi çekimlerinizi bu hızda gerçekleştirerek sizlere en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 60 gram ile 350 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir.

Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız.Mat veya Parlak Kuşe kağıtlara , 1. Hamur gramajlı kağtlara,  Renkli kağıt ya da kartona baskı imkanımızın olduğu gibi aydınger, asetat, sholler, sticker, otocopy tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.Genellikle çok önemli olmayan metinler ve belgeler için siyah-beyaz çıktı tercih edilir. Fakat bir tez ya da proje teslimi yapacaksanız ve hazırladığınız içeriklerde renkli kısımlar bulunuyorsa bu çıktıyı renkli bir şekilde almanızı tavsiye ederiz. Çünkü renkli çıktı, siyah-beyaz çıktıya göre daha özenli görünmektedir. Eğer bir fotoğraf için fotokopi çektirecekseniz bu işlemi de renkli fotokopi olarak gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Birçok insan okul döneminde olsun, iş döneminde olsun fotokopi çektirmeye ihtiyaç duymaktadır. Fotokopi makineleri ile birlikte istediğiniz belge, metin, resim, şekil; istediğiniz şekilde kopya edilir ve sizlere sunulur. Fotokopi işlemi için en önemli unsur fotokopi makinesidir. Fotokopi makinesi ne kadar kaliteli ise alınan sonuçta o kadar kaliteli olur. Fotokopi makinesinin önem kadar içerisinde kullanılan kartuşun türü de önemlidir. Eğer kaliteli fotokopi sonuçları elde etmek istiyorsanız fotokopilerinizi kaliteli fotokopi çeken bir yerde çektirmeniz gerekmektedir.