SİTE İÇİ ARAMA


Site İçi Arama: "dosya"

Site içerisinde arama sonucu 9 sonuç bulundu.

İÇERİK

Renkli Doküman Basımı:
İleri teknoloji Heidlberg Dijital Ofset Baskı Sistemimiz makinelerimiz ile yüksek çözünürlükte, ofset kalitesinde ve hızında baskılar alma imkanı. Saate 15.000 baskı imkanı! 1.Hamur kağıtlardan,  350 gr dahil Kuşe kağıtlara baskılar, fantezi kağıtlara ofset kalitesinde sonuçlar alabilme…

Siyah – Beyaz Baskı:
Fotokopi makinelerinden çok daha üstün bir kalite ve hızdaki makine parkurumuz ile Dakikada 244 kopya 60 gr dan 300 gr 1. Hamur kağıtlara baskı imkanı. Baskı sonlandırıcı seçeneklerimiz ile tel dikişli, 2 li veya 4 lü standart dosya delikli çıktılar alabilme imkanı.

Kurumsal Çözümler:
Ofset baskıda yüksek adetlerde basılan; katalog, broşür, dergi, kitap vb. gibi ürünlerin ofset kalitesinde düşük adetlerde orijinal baskılarını alabilme imkanı.
Kartvizitler (350 gr kağıda baskılı, selefonlu ofset baskıdaki tüm özelliklerde sonuçlar alabilme), Kişiye özel baskılar, Katalog, Broşür, Dergi, Flyer, Afiş, Fatura Kartları, Yaka Kartları, Cepli Dosyalar ( Sunum Dosyaları), Fiyat Listeleri, Tanıtım Kitapçıkları, Kullanım Kılavuzları, Ürün Etiketlerinde ofset baskı kalitesinde adet sınırı olmaksızın çözümler.

Bilgisayar İşlemleri:
Yüksek kalitede detaylı taramalar (scan), Pdf veya istenilen formatta arşivleme imkanı.
CD & DVD gibi materyallerin çoğalımı.

Promosyon Ürünleri:
Kişiye özel adet sınırı olmaksızın, plaketler, madalyonlar, takvimler, cep telefonu etiketleri, hediye etiketler,  baskılı kupalar, t-shirtler, yap boz baskıları, fotoğraf albümleri,mini takvimler, çocuklara özel tasarımlar.
Pvc - Selefon Kaplama:  
Baskı sonrası tercihe ve kullanım amacına göre uyumlu baskılar üzerine pvc veya selefon uygulamaları. ( Mat yada Parlak)

Ciltleme:
Baskı sonrası ofset kısmımızdaki profesyonel makineler ile:
Tel dikişli katalog, kitapçık vb. gibi ürünleri ofset parkurumuzda hızlıca çözümlemekteyiz.
Tel ve plastik Spiraller, Kitap ve Tez ciltleri, Sırtlık ve vidalı ciltler, Dikişli ve sıvama ciltler, Profesyonel Amerikan Ciltleme

İç – Dış Mekan Baskılar:
Branda, vinil, folyo, afiş, poster, fotoblok, forex, Roll Up

Detaylı Bilgi İçin!

Kişiye özel tasarım uygulamalarımız yanında; Antetli Kağıt, Bloknot, Broşür ( Föy ), Cepli Dosya, Spiralli Defter, El İlanı, Fatura, Insert, Katalog, Kartvizit, Matbu Evrak, Küpnot, Penceresiz Diplomat Zarf, Piramit, Tahsilat Makbuzu, Torba Zarf, Takvim vb.

Detaylı Bilgi İçin!

KATEGORİLER

Emirler Matbaa; Broşür, katalog, karton baskı, promosyon, kurumsal kimlik, etiket, form vb. baskı ve tasarım hizmetleri | matbaa, kartvizit, broşür, davetiye, kurumsal, istanbul, topkapı, matbaacılık, ekonomik, fiyat, brosur, el ilanı, dergi, bloknot, katalog, etiket, bloknot, takvim, imsakiye, kutu, antetli, zarf, magnet, dosya, matbaa, ajans, ucuz kartvizit, her çeşit kartvizit, logo, tasarım, baskı
Detaylı Bilgi İçin!


GALERİ