SİTE İÇİ ARAMA


Site İçi Arama: "design"

Site içerisinde arama sonucu 18 sonuç bulundu.

İÇERİK

1983 yılında Emirler Ticaret olarak kağıtçılıkla başlayan ve ardından 1995 yılında Emirler Matbaacılık & Reklamcılık Tic.Ltd.Şti. adı üstünde gelişen firmamız bu gün tüm matbaa işlerini kendi bünyesinde bulunan baskı öncesi dijital baskı bilgisayar tasarımı ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Sanatkarlığın, ustalığın ve temiz işçiliğin değer taşıdığı ülkemizde matbaacılık bilindiği gibi çok büyük sorumluluk taşımaktadır.

Görsellik konusu ve emekçiliği ile diğer iş gruplarından kendini soyutlamış büyük bir hızla devam etmektedir. Bizler bu yenilikleri en yakından takip etmekle kalmayıp, kendi sınıflarında seçkin personel ile de iş yapılandırmasını güçlendirmekteyiz.

Amacımız en iyiyi sizlere sunabilmektir.

Detaylı Bilgi İçin!

Kitap basımı, işimizin en önemli bölümlerinden biridir. Kitap basımı, ancak işinin ehli makineleşmiş firmalara yaptırılmalıdır. Az miktarda baskı ve çok miktarda kitap baskı kısa sürede ve  ISBN kodu alımı ile birlikte yapılmaktadır. 

Kitap baskısı, mizanpaj ve kapak tasarımı konularında bizden destek alabilirsiniz.


Örnek Planlanan kitap baskı özellikleri;

Kapak :

 • 250 gr. Amerikan Bristol,
 • Tek yüz 4 renk baskı
 • İsteğe bağlı parlak / mat selefon
 • Amerikan cilt veya tel dikiş

 

İçerik/Sayfalar :
 • 60 gr. Enzo yada kuşe 1. hamur kağıda baskı
 • Çift yüz tek renk baskı
Detaylı Bilgi İçin!

Kartvizitler iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir.

Bilginin ve teknolojinin herkes tarafından kolayca ulaşılabildiği, farklılaşmanın tek yolunun tasarım olduğu günümüz dünyasında siz de bu işe kartvizitlerinizden başlayıp, şirketinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz.

Eğer işinizi önemsiyor ve müşterilerinizde iyi bir etki bırakmak istiyorsanız, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulmuş sade, şık ve algılanabilirliği yüksek kartvizit tasarımları  arasından seçiminizi yapıp, tasarımınızı düzenleyip kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin!

İstanbulda da karton kutu, piyasada ki standart ürünler çıkaran matbaalardan değildir. Müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık, bilgili baskı ustaları ve profesyonel çözüm getiren personelimiz ile siparişten sevkiyata kadar, matbaa sektöründe farkındalık yaratıyoruz. Tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir matbaa firmasıdır.

Detaylı Bilgi İçin!

Otel, Restaurant, Cafe ,Bar, Pastane ve lokanta gibi işletmelerde en önemli ve en çok kullanılan ürün olan menülerin üretiminde; özel tasarımlarımız, zengin seçeneklerimiz, ekonomik ve kaliteli baskılarımız ile hizmet vermekteyiz.
Başlıca Menü Seçeneklerimiz:

 • Kuşe Kağıt baskılı selefonlu menüler
 • Tel spiralli menüler
 • PVC Kaplı menüler (kuşe kağıt veya pvc kaplı olarak)
 • Sıvamalı tek kırımlı veya 2 katlamalı menüler
 • Sıvama kapaklı ve vidalı özel üretim menüler
 • Suni derili ve üzeri sıcak baskılı menüler.

Firmamız bünyesinde hem ofset hemde ileri teknoloji dijital baskı makinelerinin olması nedeniyle menü baskılarında hızlı ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin!

Renkli Doküman Basımı:
İleri teknoloji Heidlberg Dijital Ofset Baskı Sistemimiz makinelerimiz ile yüksek çözünürlükte, ofset kalitesinde ve hızında baskılar alma imkanı. Saate 15.000 baskı imkanı! 1.Hamur kağıtlardan,  350 gr dahil Kuşe kağıtlara baskılar, fantezi kağıtlara ofset kalitesinde sonuçlar alabilme…

Siyah – Beyaz Baskı:
Fotokopi makinelerinden çok daha üstün bir kalite ve hızdaki makine parkurumuz ile Dakikada 244 kopya 60 gr dan 300 gr 1. Hamur kağıtlara baskı imkanı. Baskı sonlandırıcı seçeneklerimiz ile tel dikişli, 2 li veya 4 lü standart dosya delikli çıktılar alabilme imkanı.

Kurumsal Çözümler:
Ofset baskıda yüksek adetlerde basılan; katalog, broşür, dergi, kitap vb. gibi ürünlerin ofset kalitesinde düşük adetlerde orijinal baskılarını alabilme imkanı.
Kartvizitler (350 gr kağıda baskılı, selefonlu ofset baskıdaki tüm özelliklerde sonuçlar alabilme), Kişiye özel baskılar, Katalog, Broşür, Dergi, Flyer, Afiş, Fatura Kartları, Yaka Kartları, Cepli Dosyalar ( Sunum Dosyaları), Fiyat Listeleri, Tanıtım Kitapçıkları, Kullanım Kılavuzları, Ürün Etiketlerinde ofset baskı kalitesinde adet sınırı olmaksızın çözümler.

Bilgisayar İşlemleri:
Yüksek kalitede detaylı taramalar (scan), Pdf veya istenilen formatta arşivleme imkanı.
CD & DVD gibi materyallerin çoğalımı.

Promosyon Ürünleri:
Kişiye özel adet sınırı olmaksızın, plaketler, madalyonlar, takvimler, cep telefonu etiketleri, hediye etiketler,  baskılı kupalar, t-shirtler, yap boz baskıları, fotoğraf albümleri,mini takvimler, çocuklara özel tasarımlar.
Pvc - Selefon Kaplama:  
Baskı sonrası tercihe ve kullanım amacına göre uyumlu baskılar üzerine pvc veya selefon uygulamaları. ( Mat yada Parlak)

Ciltleme:
Baskı sonrası ofset kısmımızdaki profesyonel makineler ile:
Tel dikişli katalog, kitapçık vb. gibi ürünleri ofset parkurumuzda hızlıca çözümlemekteyiz.
Tel ve plastik Spiraller, Kitap ve Tez ciltleri, Sırtlık ve vidalı ciltler, Dikişli ve sıvama ciltler, Profesyonel Amerikan Ciltleme

İç – Dış Mekan Baskılar:
Branda, vinil, folyo, afiş, poster, fotoblok, forex, Roll Up

Detaylı Bilgi İçin!

Ambalaj ve Kutu Üretim Şekli ve Çeşitleri

Ambalajın, hem ürünün saklanması ve korunması hem de markanın tanıtılması ve satılması gibi çok yönlü fonksiyonları bulunmaktadır. Ambalaj ürün portföyü ise basit katlamalı kutulardan, lüks ürünler için kullanılan özel tasarımlı yüksek kalitedeki kutulara kadar uzanmaktadır. Ambalaj sektöründeki çok çeşitli ve karmaşık baskı üretimine cevap vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin!

Kişiye özel tasarım uygulamalarımız yanında; Antetli Kağıt, Bloknot, Broşür ( Föy ), Cepli Dosya, Spiralli Defter, El İlanı, Fatura, Insert, Katalog, Kartvizit, Matbu Evrak, Küpnot, Penceresiz Diplomat Zarf, Piramit, Tahsilat Makbuzu, Torba Zarf, Takvim vb.

Detaylı Bilgi İçin!

Daha ürünler baskıya girmeden iyi tasarlanmamışsa malesef ki yapılan onca işlem, emek, para çöp olmuş demektir. Biz ilk kuruluşumuzdan itibaren teknolojinin bize sunduğu imkanlardan yararlamaya çalıştık ve iyi tasarlanmış bir işin sağlıklı üretimin temeli olduğunu tüm çalışanlarımıza aksettirdik.

Günümüzde kafamızı nereye çevirsek bize mesaj vermek isteyen, ilgimizi çekmeye çalışan bir grafik  veya tasarımla karşılaşırız. Bu aklınıza gelebilecek her ürün için, olay için geçerlidir. Matbaacılıkta da grafik ve tasarımın önemini anlayabilmek, yapılacak olan işin sorunsuz bir şekilde üretilebilmesiyle eşdeğerlidir.

Bu sayede müşterilerimize hergün daha hızlı, yaratıcı ve dinamik fikirler sunuyoruz. Grafik & Tasarım ekibimiz her türlü işinizi baskıya en uygun olarak tasarlar, hazırlar ve kusursuz bir ambalajın temelini burada atmış olurlar.

Detaylı Bilgi İçin!

Bizim avantajımız, bütün baskı sonrası işlemleri kendi bünyemizde yapabilmemiz. Emirler olarak bir işiniz tasarım halinden son ana kadar Emirler çatısı altında üretilir. Böylece %100 kontrol edilebilir bir süreci size sağlamış oluruz.

Baskı sonrası, kendi içinde çok fazla bölüme ayrılabilen ve basılan işin güzel ayrıntılarla süslenip, çeşitli detayların eklenmesine imkan sağlayan bir bölümdür. Burada şekilli kesimden, kısmi laka, varak yaldızdan, selefona, gofreye(kabartma) kadar bir çok alternatif vardır.

Konusunda uzman baskı sonrası ekibimiz ürünlerin müşteri ihtiyaçlarını karşıladığından emin olup en yüksek kaliteyi yakalamayı hedefler.

Detaylı Bilgi İçin!

HABERLER

Emirler matbaa olarak; çalışmalarımızdaki amacımız, sahip olduğumuz matbaa firma yeterliliğimizi, tecrübeli insan kaynağımızı, yüksek teknolojimiz ve kreatif çözüm ekibimizin ürettiğimiz çözümlerle, firmaların harcadıkları bütçelerin karşılığını alabilecekler
Detaylı Bilgi İçin!

KATEGORİLER

Emirler Matbaa; Broşür, katalog, karton baskı, promosyon, kurumsal kimlik, etiket, form vb. baskı ve tasarım hizmetleri | matbaa, kartvizit, broşür, davetiye, kurumsal, istanbul, topkapı, matbaacılık, ekonomik, fiyat, brosur, el ilanı, dergi, bloknot, katalog, etiket, bloknot, takvim, imsakiye, kutu, antetli, zarf, magnet, dosya, matbaa, ajans, ucuz kartvizit, her çeşit kartvizit, logo, tasarım, baskı
Detaylı Bilgi İçin!

Broşür, El İlanı Tasarım ve Baskı hizmeti. | broşür örnekleri, broşür nedir, broşür fiyatları, broşür market, broşür nasıl hazırlanır, broşür matbaa, broşür şablonları, broşür baskı, 4 renk, 5 renk baskı, broşür baskı fiyatı
Detaylı Bilgi İçin!

Kurumsal ve kişisel tüm işletmelerin özgün tasarım ile baskı hizmetleri | kurumsal kimlik örnekleri, kurumsal kimlik nedir, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal kimlik pdf, kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal kimlik fiyatları, kurumsal kimlik kılavuzu, kurumsal kimlik vektörel, logo, tasarım, baskı, matbaa
Detaylı Bilgi İçin!

| menü baskı fiyatları, menü baskı çeşitleri, menü tasarım fiyatları, menü kabı, cafe menü boyutları, menü kabı imalatı, menü baskısı, pvc menü
Detaylı Bilgi İçin!

Özel Kartvizit Tasarım ve baskı hizmeti | kartvizit baskı fiyatları, kartvizit baskı topkapı, kartvizit baskı istanbul, kartvizit baskı makinesi, kartvizit baskı montajı, kartvizit, tasarım, şeffaf kartvizit, kartvizit örnekleri, hazır tasarım, design, şablon, internet sitesi, grafik tasarım, tasarımcı, tasarım firması
Detaylı Bilgi İçin!