SİTE İÇİ ARAMA


Site İçi Arama: "baskı"

Site içerisinde arama sonucu 36 sonuç bulundu.

İÇERİK

1983 yılında Emirler Ticaret olarak kağıtçılıkla başlayan ve ardından 1995 yılında Emirler Matbaacılık & Reklamcılık Tic.Ltd.Şti. adı üstünde gelişen firmamız bu gün tüm matbaa işlerini kendi bünyesinde bulunan baskı öncesi dijital baskı bilgisayar tasarımı ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Sanatkarlığın, ustalığın ve temiz işçiliğin değer taşıdığı ülkemizde matbaacılık bilindiği gibi çok büyük sorumluluk taşımaktadır.

Görsellik konusu ve emekçiliği ile diğer iş gruplarından kendini soyutlamış büyük bir hızla devam etmektedir. Bizler bu yenilikleri en yakından takip etmekle kalmayıp, kendi sınıflarında seçkin personel ile de iş yapılandırmasını güçlendirmekteyiz.

Amacımız en iyiyi sizlere sunabilmektir.

Detaylı Bilgi İçin!

Heidelberg CD 74 5 + LX Ofset baskı makinamız faaliyete geçmiştir

Detaylı Bilgi İçin!

Heidelberg Linoprint Dijital baskı makinamız faaliyete geçmiştir

Detaylı Bilgi İçin!

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Profesyonelliği ile hizmet verirken, kurumsal ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde giderebilmenize olanak sağlayan kaliteli ve hızlı matbaa hizmetini de aynı anda sunar.

Detaylı Bilgi İçin!

Kitap basımı, işimizin en önemli bölümlerinden biridir. Kitap basımı, ancak işinin ehli makineleşmiş firmalara yaptırılmalıdır. Az miktarda baskı ve çok miktarda kitap baskı kısa sürede ve  ISBN kodu alımı ile birlikte yapılmaktadır. 

Kitap baskısı, mizanpaj ve kapak tasarımı konularında bizden destek alabilirsiniz.


Örnek Planlanan kitap baskı özellikleri;

Kapak :

 • 250 gr. Amerikan Bristol,
 • Tek yüz 4 renk baskı
 • İsteğe bağlı parlak / mat selefon
 • Amerikan cilt veya tel dikiş

 

İçerik/Sayfalar :
 • 60 gr. Enzo yada kuşe 1. hamur kağıda baskı
 • Çift yüz tek renk baskı
Detaylı Bilgi İçin!

Davetiye baskı yaptırmak hala klasik bir iletişim biçimidir ve bu yüzden de eskimeyen bir yöntemdir. Dijital olarak davetiye oluşturan firmalar bile, aynı davetiyenin baskılı formatını da kullanmakta ve posta yoluyla davetlilere iletmektedir. Kişiye özel olarak postalanmış davetiyeler, misafirlerinize kendilerini özel hissettirirken, aynı zamanda kurumsal imajınızı da daha profesyonel bir noktaya taşır.

Detaylı Bilgi İçin!

İstanbulda da karton kutu, piyasada ki standart ürünler çıkaran matbaalardan değildir. Müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık, bilgili baskı ustaları ve profesyonel çözüm getiren personelimiz ile siparişten sevkiyata kadar, matbaa sektöründe farkındalık yaratıyoruz. Tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir matbaa firmasıdır.

Detaylı Bilgi İçin!

Otomasyon kağıt poşetler, sizlerin belirleyeceği ebatlarda özel üretim yapılmaktadır. İstediğiniz ölçüleri yandaki tabloya göre belirleyebilirsiniz.

E: Poşet Eni
K: Poşet Körüğü
B: Poşet Boyu

Otomasyon kağıt poşetler istek doğrultusunda özel üretim oldukları için her poşetin fiyatlandırması ayrı hesap gerektirmektedir.

Fiyat almak için;
Poşet ebatlarını En*körük*boy şeklinde ayrıca baskı yoğunluğunu tarafımıza bildirerek poşetleriniz için fiyat alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin!

Otel, Restaurant, Cafe ,Bar, Pastane ve lokanta gibi işletmelerde en önemli ve en çok kullanılan ürün olan menülerin üretiminde; özel tasarımlarımız, zengin seçeneklerimiz, ekonomik ve kaliteli baskılarımız ile hizmet vermekteyiz.
Başlıca Menü Seçeneklerimiz:

 • Kuşe Kağıt baskılı selefonlu menüler
 • Tel spiralli menüler
 • PVC Kaplı menüler (kuşe kağıt veya pvc kaplı olarak)
 • Sıvamalı tek kırımlı veya 2 katlamalı menüler
 • Sıvama kapaklı ve vidalı özel üretim menüler
 • Suni derili ve üzeri sıcak baskılı menüler.

Firmamız bünyesinde hem ofset hemde ileri teknoloji dijital baskı makinelerinin olması nedeniyle menü baskılarında hızlı ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin!

Renkli Doküman Basımı:
İleri teknoloji Heidlberg Dijital Ofset Baskı Sistemimiz makinelerimiz ile yüksek çözünürlükte, ofset kalitesinde ve hızında baskılar alma imkanı. Saate 15.000 baskı imkanı! 1.Hamur kağıtlardan,  350 gr dahil Kuşe kağıtlara baskılar, fantezi kağıtlara ofset kalitesinde sonuçlar alabilme…

Siyah – Beyaz Baskı:
Fotokopi makinelerinden çok daha üstün bir kalite ve hızdaki makine parkurumuz ile Dakikada 244 kopya 60 gr dan 300 gr 1. Hamur kağıtlara baskı imkanı. Baskı sonlandırıcı seçeneklerimiz ile tel dikişli, 2 li veya 4 lü standart dosya delikli çıktılar alabilme imkanı.

Kurumsal Çözümler:
Ofset baskıda yüksek adetlerde basılan; katalog, broşür, dergi, kitap vb. gibi ürünlerin ofset kalitesinde düşük adetlerde orijinal baskılarını alabilme imkanı.
Kartvizitler (350 gr kağıda baskılı, selefonlu ofset baskıdaki tüm özelliklerde sonuçlar alabilme), Kişiye özel baskılar, Katalog, Broşür, Dergi, Flyer, Afiş, Fatura Kartları, Yaka Kartları, Cepli Dosyalar ( Sunum Dosyaları), Fiyat Listeleri, Tanıtım Kitapçıkları, Kullanım Kılavuzları, Ürün Etiketlerinde ofset baskı kalitesinde adet sınırı olmaksızın çözümler.

Bilgisayar İşlemleri:
Yüksek kalitede detaylı taramalar (scan), Pdf veya istenilen formatta arşivleme imkanı.
CD & DVD gibi materyallerin çoğalımı.

Promosyon Ürünleri:
Kişiye özel adet sınırı olmaksızın, plaketler, madalyonlar, takvimler, cep telefonu etiketleri, hediye etiketler,  baskılı kupalar, t-shirtler, yap boz baskıları, fotoğraf albümleri,mini takvimler, çocuklara özel tasarımlar.
Pvc - Selefon Kaplama:  
Baskı sonrası tercihe ve kullanım amacına göre uyumlu baskılar üzerine pvc veya selefon uygulamaları. ( Mat yada Parlak)

Ciltleme:
Baskı sonrası ofset kısmımızdaki profesyonel makineler ile:
Tel dikişli katalog, kitapçık vb. gibi ürünleri ofset parkurumuzda hızlıca çözümlemekteyiz.
Tel ve plastik Spiraller, Kitap ve Tez ciltleri, Sırtlık ve vidalı ciltler, Dikişli ve sıvama ciltler, Profesyonel Amerikan Ciltleme

İç – Dış Mekan Baskılar:
Branda, vinil, folyo, afiş, poster, fotoblok, forex, Roll Up

Detaylı Bilgi İçin!

Ambalaj ve Kutu Üretim Şekli ve Çeşitleri

Ambalajın, hem ürünün saklanması ve korunması hem de markanın tanıtılması ve satılması gibi çok yönlü fonksiyonları bulunmaktadır. Ambalaj ürün portföyü ise basit katlamalı kutulardan, lüks ürünler için kullanılan özel tasarımlı yüksek kalitedeki kutulara kadar uzanmaktadır. Ambalaj sektöründeki çok çeşitli ve karmaşık baskı üretimine cevap vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin!

Ofset baskı, günümüzde kitapların, gazetelerin, dergilerin, broşürlerin, faturaların, kartvizitlerin ve karton ambalajların basımında kullanılır.

Ofset ismi dilimize ingilizce de “OFF-SET” kelimesinden geçmiştir. Sırasıyla Mürekkebin endirek yolla kauçuk vasıtasıyla kağıda geçmesi demektir. Her türlü belli gramaja kadar Kağıt nevi materiyal üzerine baskı sonucu alması mümkündür.

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan baskı tekniği olan ofset baskıda, bilgisayarda hazırlanan görüntü önce metal (alüminyum) bir kalıba aktarılır ve bu kalıp daha sonra baskı makinesine takılır. Su ve yağın birbirine karışmaması prensibi esas alınan bu baskı türünde metal kalıptaki görüntü, kauçuk adı verilen bir merdane aracılığıyla kağıt üstüne basılır. Ofset baskı kalitesinin bugünkü seviyeye ulaşmasındaki en büyük etken, film+montaj gibi hem zaman alan hem de maliyeti arttıran bir ara işlemi tamamiyle ortadan kaldıran, bilgisayardaki görüntüyü doğrudan kalıba kataran CTP teknolojisinin ortaya çıkmasıdır.

Detaylı Bilgi İçin!

Daha ürünler baskıya girmeden iyi tasarlanmamışsa malesef ki yapılan onca işlem, emek, para çöp olmuş demektir. Biz ilk kuruluşumuzdan itibaren teknolojinin bize sunduğu imkanlardan yararlamaya çalıştık ve iyi tasarlanmış bir işin sağlıklı üretimin temeli olduğunu tüm çalışanlarımıza aksettirdik.

Günümüzde kafamızı nereye çevirsek bize mesaj vermek isteyen, ilgimizi çekmeye çalışan bir grafik  veya tasarımla karşılaşırız. Bu aklınıza gelebilecek her ürün için, olay için geçerlidir. Matbaacılıkta da grafik ve tasarımın önemini anlayabilmek, yapılacak olan işin sorunsuz bir şekilde üretilebilmesiyle eşdeğerlidir.

Bu sayede müşterilerimize hergün daha hızlı, yaratıcı ve dinamik fikirler sunuyoruz. Grafik & Tasarım ekibimiz her türlü işinizi baskıya en uygun olarak tasarlar, hazırlar ve kusursuz bir ambalajın temelini burada atmış olurlar.

Detaylı Bilgi İçin!

Heidelberg tarafından kurulmuş olan Prinect Prepress Interface (Baskı Öncesi Arayüzü) entegrasyonu ile makinelerimiz arasında tamamıyla uyumlu bir iletişim vardır. Bu arayüz sayesinde hızımız yükselirken, fire oranlarında ciddi azalmalar yakalayabilmekteyiz.

Baskı öncesi bölümünün en önemli işlevi, elektronik olarak hazırlanmış olan işin baskı makinalarının kullanımı için fiziki hale getirilmesi işlemidir. Bunun için kullanılan en önemli teknoloji CTP(Computer To Plate) yani bilgisayardan kalıba otomatik olarak pozlandırma makinasıdır.

Bu teknoloji sayesinde dakikalar içerisinde baskıya girmek mümkün olabilmektedir. Bunun yanında CTP, baskı netliğini ve kalitesini direkt olarak maximum seviyeye çıkaran bir teknolojidir. Bu bölümümüzde sahip olduğumuz 3 adet CTP makinesi ile müşterilerimize her ebat işleri için kesintisiz bir üretim sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin!

Çok renkli ve çeşitli ebatlardaki tabaka ofset makinelerimizle her türlü müşteriye ve her ebat işe cevap verebilmekteyiz.

Operasyonlarımızın merkezinde, kağıt-karton ambalaj sektöründeki en fazla seçeneği sunan baskı bölümümüz bulunmaktadır.

Saatte 16500 tabakalara varan hızlarla baskı yapabilen Heidelberg Ofset makinalarımız, kaliteyi maksimize etmek için Image Control makinesine bağlanmıştır. Böylece işlerinizdeki renkler teknolojinin el verdiği en yüksek ölçüde denetlenir ve gerekirse otomatik olarak düzeltilir.

Bunların yanında ISO 12647-2 Baskı Standartı Sertifikasına sahip olarak sizlere en kaliteli ambalajı garanti ederiz.

Seneler içinde oluşan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz müşterilerimizi düzenli olarak ve doğru şekilde yönlendirmemize olanak sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin!

Bizim avantajımız, bütün baskı sonrası işlemleri kendi bünyemizde yapabilmemiz. Emirler olarak bir işiniz tasarım halinden son ana kadar Emirler çatısı altında üretilir. Böylece %100 kontrol edilebilir bir süreci size sağlamış oluruz.

Baskı sonrası, kendi içinde çok fazla bölüme ayrılabilen ve basılan işin güzel ayrıntılarla süslenip, çeşitli detayların eklenmesine imkan sağlayan bir bölümdür. Burada şekilli kesimden, kısmi laka, varak yaldızdan, selefona, gofreye(kabartma) kadar bir çok alternatif vardır.

Konusunda uzman baskı sonrası ekibimiz ürünlerin müşteri ihtiyaçlarını karşıladığından emin olup en yüksek kaliteyi yakalamayı hedefler.

Detaylı Bilgi İçin!

Emirler Dijital isimli baskı ve çoğaltma merkezimizde sizler için bütün baskı hizmetlerini vermekteyiz. Renkli baskılar için kullandığımız makine Heidelberg Renkli fotokopi için seçmiş olduğumuz bu makineler ile sizlere en kaliteli baskı seçeneklerini sunmaktayız.

Kartvizit, katalog, kitapçık, kitap, dergi, broşür, resmi evrak, antetli kağıt gibi tüm çıkış işlemlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Renkli çıkış işlemlerinizin en büyük sorunlarından birisi renklerin kötü çıkması veya daha önce bastırdığınız renklerin aynı çıkmamasıdır. Bizim Renkli Baskı makinalarımız ile bu tarz sıkıntılar kesinlikle yaşanmaktadır. Tüm makinalarımız günlük olarak kalibre edilmektedir. 1. Renkli çıkışınız ile 1000. Renkli çıkışınız arasında renk farkı olmamaktadır.

Emirler Dijital’a gelen müşterilerimiz için renkli baskıda her zaman uygun fiyatlarda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi en iyi şekilde çekerek sizlere teslim etmekteyiz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve uygun renkli fotokopi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Renkli baskı makinelerimiz ile saatte 6.000 sayfaya kadar renkli baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Seri  fotokopi çekimlerinizi bu hızda gerçekleştirerek sizlere en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 60 gram ile 350 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir.

Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız.Mat veya Parlak Kuşe kağıtlara , 1. Hamur gramajlı kağtlara,  Renkli kağıt ya da kartona baskı imkanımızın olduğu gibi aydınger, asetat, sholler, sticker, otocopy tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin!

Ozalit baskılarınız  ister renkli ister siyah beyaz olarak istediğiz ölçülerde plot çıkışlarınızı Emirler Ozalit Center fotokopi ozalit kırtasiye de alabilrsiniz. 

Emirler Ozalit Fotokopi Ozalit Kırtasiye'de ozalit çıkışlarınız yüksek kalitede önce ve Heidelberg marka makinelerde alınmaktadır. 

1 Hamur kağıda çeşitli gramajlarda baskı imkanı
152 cm genişliğe kadar ozalit baskı
Aydınger , Sholler, gibi kağıtlara 70x100 e kadar baskı imkanı 
Amerikan bristol ve Japon bristol  kağıtlara çekim 
Ozalit baskılarınız ister Renkli ister Siyah Beyaz olarak teslim edilebilir. 
Pafta Küçültme - büyültma
Ozalit baskılar otomatik olarak katlanmaktadır. 
Aydınger çıkış, ozalit pafta büyültme küçültme , kartona çekim, ozalit çıkış, plan kopya, autocad çıktısı en hızlı şekilde basılmaktadır. 

Emirler Ozalit  da ozalit çıkışlarınız yüksek çözünürlüktlü olarak taranabilmektedir. Ozalit Çıkışlarınız ister renkli tarama ister siyah beyaz tarama olarak size teslim edilir. 

pdf, jpg, tiff  gibi geçerli formatlarda tarama imkanımız vardır. 

Tüm ozalit çıkışlarınız otomatik katlama makinaları ile katlanıp size teslim edilmektedir. 

Detaylı Bilgi İçin!

HABERLER

Emirler matbaa olarak; çalışmalarımızdaki amacımız, sahip olduğumuz matbaa firma yeterliliğimizi, tecrübeli insan kaynağımızı, yüksek teknolojimiz ve kreatif çözüm ekibimizin ürettiğimiz çözümlerle, firmaların harcadıkları bütçelerin karşılığını alabilecekler
Detaylı Bilgi İçin!

Topkapı, 2. Matbaacılar Sitesi’nin köklü firmalarından Emirler Matbaacılık, yatırımını Heidelberg Türkiye’den gerçekleştirdiği 50x70 ofset baskı ve dijital baskı makinesi yatırımları ile oldukça güçlendi ve esneklik kazandı. Emirler Matbaacılık firma sahibi Selman Sarı, beş
Detaylı Bilgi İçin!

KATEGORİLER

Emirler Matbaa; Broşür, katalog, karton baskı, promosyon, kurumsal kimlik, etiket, form vb. baskı ve tasarım hizmetleri | matbaa, kartvizit, broşür, davetiye, kurumsal, istanbul, topkapı, matbaacılık, ekonomik, fiyat, brosur, el ilanı, dergi, bloknot, katalog, etiket, bloknot, takvim, imsakiye, kutu, antetli, zarf, magnet, dosya, matbaa, ajans, ucuz kartvizit, her çeşit kartvizit, logo, tasarım, baskı
Detaylı Bilgi İçin!

Broşür, El İlanı Tasarım ve Baskı hizmeti. | broşür örnekleri, broşür nedir, broşür fiyatları, broşür market, broşür nasıl hazırlanır, broşür matbaa, broşür şablonları, broşür baskı, 4 renk, 5 renk baskı, broşür baskı fiyatı
Detaylı Bilgi İçin!

Tüm ebat ve sayfalarda kişiye özel katalog baskı hizmeti. | katalog baskı , katalog baskısı , katalog baskısı fiyatları , katalog basım fiyatları , katalog basım , katalog basımı, 8 yaprak katalog, katalog matbaa
Detaylı Bilgi İçin!

Kitap Basımı ve Ofset Baskı Hizmetleri | kitap bastırma, kitap basımı matbaa, en ucuz kitap basımı, kitap basım yayınevleri, kitap basımı istanbul, kitap bastırmak için yapılması gerekenler, hediye kitap basımı
Detaylı Bilgi İçin!

Kişiye özel; Kurumsal Davetiye, Acil Davetiye, Düğün davetiye matbaa baskı hizmetleri | davetiye baskı ücreti, davetiye baskı fiyatları, davetiye baskı kağıtları, davetiye baskı makinası, davetiye baskı ücreti nedir, davetiye baskı makinası fiyatları, davetiye baskı makinası fiyatı, davetiye baskı ücretleri
Detaylı Bilgi İçin!

Kurumsal ve kişisel tüm işletmelerin özgün tasarım ile baskı hizmetleri | kurumsal kimlik örnekleri, kurumsal kimlik nedir, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal kimlik pdf, kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal kimlik fiyatları, kurumsal kimlik kılavuzu, kurumsal kimlik vektörel, logo, tasarım, baskı, matbaa
Detaylı Bilgi İçin!

Kutu Ambalaj Baskıları - küp bloknotlar, ambalaj kutuları karton çantalar | kutu baskı makinaları, kutu baskı fiyatları, kutuya baskı, matbaa kutu fiyatları, ambalaj baskı, karton kutu baskı fiyatları, kutu baskısı
Detaylı Bilgi İçin!

Kağıt poşet, kağıt çanta, kraft poşet, kraft çanta imalatı ve baskı hizmetleri | kağıt torba fiyatları, kağıt torba online satış, kağıt torba makinaları, kağıt poşet online satış, kağıt poşet topkapı, kraft kağıt çanta fiyatları, toptan kağıt poşet fiyatları, kağıt poşet makinası, kağıt poşet, baskılı kağıt poşet, kraft poşet, kağıt poşet fiyatları, kağıt çanta, baskılı poşet, kağıt poşet imalatı, alışveriş çantası, butik çantası, hediye poşeti, mağaza çantası
Detaylı Bilgi İçin!

| menü baskı fiyatları, menü baskı çeşitleri, menü tasarım fiyatları, menü kabı, cafe menü boyutları, menü kabı imalatı, menü baskısı, pvc menü
Detaylı Bilgi İçin!

Özel Kartvizit Tasarım ve baskı hizmeti | kartvizit baskı fiyatları, kartvizit baskı topkapı, kartvizit baskı istanbul, kartvizit baskı makinesi, kartvizit baskı montajı, kartvizit, tasarım, şeffaf kartvizit, kartvizit örnekleri, hazır tasarım, design, şablon, internet sitesi, grafik tasarım, tasarımcı, tasarım firması
Detaylı Bilgi İçin!